Post by Pittsburgh Penguins GM on Jun 24, 2012 23:17:03 GMT -5
March 15h
3 @ 5
Kane from Marchand
Versteeg from Burns, Pavelski
Heatley from Neely, Bourque
Iginla from Seguin, Kane
Versteeg from Grebeshkov, Tinordi
Paajarvi from Immonen
Setoguchi from Immonen, Hedman
Grigorenko from Burns, Yakupov
FLA-40 BOS-24
_______________________________________________________
8 @ 2
Mullen from Johnsson, Messier
Messier from Mullen, Leetch
Pyatt from Clancy, Datsyuk
Bossy from Clancy, Datsyuk
Kostitsyn from Jagr, Savard
Samuelsson from Pyatt, Leetch
Steen from Jokinen, Hejda
Bossy from Datsyuk, Johnsson
Savard from Morrow, Roenick
Messier from Briere, Carlson
PHO_53 CAL-29
_______________________________________________________
4 @ 2
Erat from Holmstrom, Helm
Eriksson from Stastny
Burrows from Carter, Boyle
Runblad from Stafford, Roy
Stastny from Alfredsson, Eriksson
Hainsey from Gorges
STL-28 CAR-28
_______________________________________________________
1 @ 3
Rolston from Koivu
Weinhandl from Edler
Weinhandl from Perreault, Parise
Semin from Savard, Richards
NJD-34 COL-18
_______________________________________________________
4 @ 2
Keon from Schmidt
Ribeiro from Kesler, Ference
Cournoyer from Sakic, Andreychuk
Kelly from Niskanen, Trottier
Regin from Brookbank
Ponikarovsky from Ribeiro, Bergeron
NAS-40 SJS-30
_______________________________________________________
3 @ 2
Gretzky from Lafleur, Colaiacovo
Gaborik from Benn, Vlasic
Lafleur from Gretzky, Stamkos
Korpikovski from Landeskog, Orr
Shutt from Gaborik
NYI-36 PHI-24
_______________________________________________________
2 @ 1
Fleury from Lafontaine, Bucyk
Clutterbuck from Doughty, Hall
Kane from Toews, Leopold
PIT-42 NYR-28
_______________________________________________________
4 @ 3 SO
Kurri from Clarke
Smith-Pelley from Gormley, Okposo
Doan from Hjalmarsson, Bogosian
Hemsky from Zajac
Tavares from Kessel, E.Johnson
Gillies from Clarke
TB-40 TOR-36
_______________________________________________________
March 16th
7 @ 3
Ciccarelli from Yzerman, Hull
Read from Kharlamov, Kronwall
Brown from Vermette, Salo
Christensen from Green
Vermette from Hull, HOwe
Hull from Yzerman, Kharlamov
Yzerman from Hull, Ciccarelli
Christensen from Havlat, Quincey
Ehrhoff from Paille, Ryder
Ryan from Getzlaf, Havlat
ANA-29 LAK-28
_______________________________________________________
2 @ 6
Hudler from Lapointe, Simmonds
Markov from Booth, Weiss
Higgins from Grabovski, Kubina
Simmonds from HUdler, Berglund
Booth from Seabrook, Weiss
Lindros from Clowe
Clowe from Shanahan
Simmonds from Berglund, Lapointe
WPG-29 WAS-24
_______________________________________________________
2 @ 3 SO
Hannan from Gartner, Beliveau
Grabner from Komisarek
Jackman from Backstrom, Kostitsyn
Gainey from Beliveau, Gartner
EDM-31 CAL-28
_______________________________________________________
0 @ 4
Vanek from Chimera, Zetterberg
Myers from Zetterberg, Larionov
Downie from Larionov, Penner
Vanek from Zetterberg, Martin
CHI-34 DAL-27
_______________________________________________________
1 @ 4
Richards from Moore, Stuart
Horton from Richards, Tyutin
Horton from Byfuglien
Macarthur from Kelly, Knuble
Recchi from Robinson, Morenz
OTT-28 MON-28
_______________________________________________________
3 @ 5
Kane from Marchand
Versteeg from Burns, Pavelski
Heatley from Neely, Bourque
Iginla from Seguin, Kane
Versteeg from Grebeshkov, Tinordi
Paajarvi from Immonen
Setoguchi from Immonen, Hedman
Grigorenko from Burns, Yakupov
FLA-40 BOS-24
_______________________________________________________
8 @ 2
Mullen from Johnsson, Messier
Messier from Mullen, Leetch
Pyatt from Clancy, Datsyuk
Bossy from Clancy, Datsyuk
Kostitsyn from Jagr, Savard
Samuelsson from Pyatt, Leetch
Steen from Jokinen, Hejda
Bossy from Datsyuk, Johnsson
Savard from Morrow, Roenick
Messier from Briere, Carlson
PHO_53 CAL-29
_______________________________________________________
4 @ 2
Erat from Holmstrom, Helm
Eriksson from Stastny
Burrows from Carter, Boyle
Runblad from Stafford, Roy
Stastny from Alfredsson, Eriksson
Hainsey from Gorges
STL-28 CAR-28
_______________________________________________________
1 @ 3
Rolston from Koivu
Weinhandl from Edler
Weinhandl from Perreault, Parise
Semin from Savard, Richards
NJD-34 COL-18
_______________________________________________________
4 @ 2
Keon from Schmidt
Ribeiro from Kesler, Ference
Cournoyer from Sakic, Andreychuk
Kelly from Niskanen, Trottier
Regin from Brookbank
Ponikarovsky from Ribeiro, Bergeron
NAS-40 SJS-30
_______________________________________________________
3 @ 2
Gretzky from Lafleur, Colaiacovo
Gaborik from Benn, Vlasic
Lafleur from Gretzky, Stamkos
Korpikovski from Landeskog, Orr
Shutt from Gaborik
NYI-36 PHI-24
_______________________________________________________
2 @ 1
Fleury from Lafontaine, Bucyk
Clutterbuck from Doughty, Hall
Kane from Toews, Leopold
PIT-42 NYR-28
_______________________________________________________
4 @ 3 SO
Kurri from Clarke
Smith-Pelley from Gormley, Okposo
Doan from Hjalmarsson, Bogosian
Hemsky from Zajac
Tavares from Kessel, E.Johnson
Gillies from Clarke
TB-40 TOR-36
_______________________________________________________
March 16th
7 @ 3
Ciccarelli from Yzerman, Hull
Read from Kharlamov, Kronwall
Brown from Vermette, Salo
Christensen from Green
Vermette from Hull, HOwe
Hull from Yzerman, Kharlamov
Yzerman from Hull, Ciccarelli
Christensen from Havlat, Quincey
Ehrhoff from Paille, Ryder
Ryan from Getzlaf, Havlat
ANA-29 LAK-28
_______________________________________________________
2 @ 6
Hudler from Lapointe, Simmonds
Markov from Booth, Weiss
Higgins from Grabovski, Kubina
Simmonds from HUdler, Berglund
Booth from Seabrook, Weiss
Lindros from Clowe
Clowe from Shanahan
Simmonds from Berglund, Lapointe
WPG-29 WAS-24
_______________________________________________________
2 @ 3 SO
Hannan from Gartner, Beliveau
Grabner from Komisarek
Jackman from Backstrom, Kostitsyn
Gainey from Beliveau, Gartner
EDM-31 CAL-28
_______________________________________________________
0 @ 4
Vanek from Chimera, Zetterberg
Myers from Zetterberg, Larionov
Downie from Larionov, Penner
Vanek from Zetterberg, Martin
CHI-34 DAL-27
_______________________________________________________
1 @ 4
Richards from Moore, Stuart
Horton from Richards, Tyutin
Horton from Byfuglien
Macarthur from Kelly, Knuble
Recchi from Robinson, Morenz
OTT-28 MON-28
_______________________________________________________