Post by Pittsburgh Penguins GM on Jun 19, 2012 13:30:53 GMT -5
February 24th
1 @ 4
Kovalev from Bouchard, Giordano
Sittler from Barber, Stewart
Bourque from Iginla, Wolski
Kovalev from Kuba, McDonald
Frolov from Giordano, Savard
BUF-26 BOS-23
_______________________________________________________
3 @ 1
Tanguay from Goligoski, Lucic
Semin from Richards, Lemieux
Krejci from Kulemin, Lupul
Purcell from Ebbett, Chipchura
CLB-36 COL-31
_______________________________________________________
1 @ 2 OT
Chimera from Roy
Dionne from Macinnis, Robitaille
Larionov from Downie, Myers
MIN-37 DAL-35
_______________________________________________________
4 @ 2
Oates from Omark, Kopitar
Duchene from Bolland, Cheechoo
Hunter from Booth, Michalek
Morenz from Robinson, Simmer
Weiss from Selanne, Kostitsyn
Brassard from Josi, Bolland
MON-42 WAS-26
_______________________________________________________
0 @ 6
Radulov from Koivu
Zubrus from Clarkson
Koivu from Smyth
Hull from Malkin, Rolston
Smyth from Zidlicky, Malkin
Parise from Perreault, Weinhandl
VAN-39 NJD-27
_______________________________________________________
4 @ 5 OT
Roberts from Mogilny, Sundin
Potvin from Gretzky, Lafleur
Hejduk from Lafontaine, Marleau
Fleury from Richard, Spurgeon
Lombardi from Stamkos
Fleury from Lafontiane, Bucyk
Jokinen from Artyukhin, Boyes
Mogilny from Denisov
Gretzky from Phaneuf, Potvin
NYI-42 NYR-26
_______________________________________________________
February 25th
4 @ 3
Regehr from Hudler, Berglund
Stafford from Runblad
Spezza from Meuller, Carter
Mueller from Suter, Spezza
Lapointe from Miettinen, Grabovski
Spezza from Michalek, Boyle
Hudler from Berglund, Simmonds
WPG-38 STL-31
_______________________________________________________
4 @ 1
Wolski from Iginla, Subban
Hornqvist from Marchand, Kane
Nieuwendyk from Butler
Thornton from Bouwmeester, Bourque
Neely from Heatley
OTT-30 BOS-28
_______________________________________________________
2 @ 3 SO
Stewart from Giordano, Gilbert
Smith from Bucyk, Fleury
Lindsay from Frolov, Savard
Marleau from Richard, Siemens
BUF-33 NYR-30
_______________________________________________________
6 @ 2
Shutt from Gaborik, Forsberg
Benn from Murray, Forsberg
Savard from Roenick, Souray
Vlasic from Gaborik, Shutt
Hansen from Stephan, Campbell
Giroux from Niedermayer
Obrien from Roenick, Wideman
Giroux from Orr, Benn
PHI-49 CAL-24
_______________________________________________________
2 @ 3
Scheifle from Grebeshkov, Pavelski
Howe from Blake
Alfredsson from Stastny, Blake
Meszaros from Staal, Cammalleri
Horcoff from Ellis, Paajarvi
CAR-37 FLA-23
_______________________________________________________
1 @ 2
Yzerman from Cumiskey
Kunitz from Jones
Cumiskey from Yzerman, Hull
CHI-35 LAK-35
_______________________________________________________
1 @ 5
Geoffrion from Demers, Hawerchuk
Modano from Hawerchuk, Weber
Mahovlich from Modano. McDonald
Krejci from Lupul, Staal
Kariya from Hawerchuk, Geoffrion
McDonald from Weber
DET-50 COL-23
_______________________________________________________
2 @ 0
Jokinen from Johnsson
Clancy from Zetterberg, Gonchar
EDM-39 PHO-35
_______________________________________________________
3 @ 2
Gagne from Cole, Kelser
Gleason from Kesler, Gagne
Trottier from Keon, Kelly
Fetsiov from Mikita, Niskanen
Stempnaik from Connolly, Mikita
SJS-44 NAS-33
_______________________________________________________
2 @ 1 SO
Ovechkin from Crosby, Letang
Ericsson from Clarke
TB-35 PIT-28
_______________________________________________________
1 @ 2
Carcillo from Kessel
Mullen from Carcillo, J.Johnson
Kostitsyn from Poti
TOR-35 WAS-35
_______________________________________________________
1 @ 4
Kovalev from Bouchard, Giordano
Sittler from Barber, Stewart
Bourque from Iginla, Wolski
Kovalev from Kuba, McDonald
Frolov from Giordano, Savard
BUF-26 BOS-23
_______________________________________________________
3 @ 1
Tanguay from Goligoski, Lucic
Semin from Richards, Lemieux
Krejci from Kulemin, Lupul
Purcell from Ebbett, Chipchura
CLB-36 COL-31
_______________________________________________________
1 @ 2 OT
Chimera from Roy
Dionne from Macinnis, Robitaille
Larionov from Downie, Myers
MIN-37 DAL-35
_______________________________________________________
4 @ 2
Oates from Omark, Kopitar
Duchene from Bolland, Cheechoo
Hunter from Booth, Michalek
Morenz from Robinson, Simmer
Weiss from Selanne, Kostitsyn
Brassard from Josi, Bolland
MON-42 WAS-26
_______________________________________________________
0 @ 6
Radulov from Koivu
Zubrus from Clarkson
Koivu from Smyth
Hull from Malkin, Rolston
Smyth from Zidlicky, Malkin
Parise from Perreault, Weinhandl
VAN-39 NJD-27
_______________________________________________________
4 @ 5 OT
Roberts from Mogilny, Sundin
Potvin from Gretzky, Lafleur
Hejduk from Lafontaine, Marleau
Fleury from Richard, Spurgeon
Lombardi from Stamkos
Fleury from Lafontiane, Bucyk
Jokinen from Artyukhin, Boyes
Mogilny from Denisov
Gretzky from Phaneuf, Potvin
NYI-42 NYR-26
_______________________________________________________
February 25th
4 @ 3
Regehr from Hudler, Berglund
Stafford from Runblad
Spezza from Meuller, Carter
Mueller from Suter, Spezza
Lapointe from Miettinen, Grabovski
Spezza from Michalek, Boyle
Hudler from Berglund, Simmonds
WPG-38 STL-31
_______________________________________________________
4 @ 1
Wolski from Iginla, Subban
Hornqvist from Marchand, Kane
Nieuwendyk from Butler
Thornton from Bouwmeester, Bourque
Neely from Heatley
OTT-30 BOS-28
_______________________________________________________
2 @ 3 SO
Stewart from Giordano, Gilbert
Smith from Bucyk, Fleury
Lindsay from Frolov, Savard
Marleau from Richard, Siemens
BUF-33 NYR-30
_______________________________________________________
6 @ 2
Shutt from Gaborik, Forsberg
Benn from Murray, Forsberg
Savard from Roenick, Souray
Vlasic from Gaborik, Shutt
Hansen from Stephan, Campbell
Giroux from Niedermayer
Obrien from Roenick, Wideman
Giroux from Orr, Benn
PHI-49 CAL-24
_______________________________________________________
2 @ 3
Scheifle from Grebeshkov, Pavelski
Howe from Blake
Alfredsson from Stastny, Blake
Meszaros from Staal, Cammalleri
Horcoff from Ellis, Paajarvi
CAR-37 FLA-23
_______________________________________________________
1 @ 2
Yzerman from Cumiskey
Kunitz from Jones
Cumiskey from Yzerman, Hull
CHI-35 LAK-35
_______________________________________________________
1 @ 5
Geoffrion from Demers, Hawerchuk
Modano from Hawerchuk, Weber
Mahovlich from Modano. McDonald
Krejci from Lupul, Staal
Kariya from Hawerchuk, Geoffrion
McDonald from Weber
DET-50 COL-23
_______________________________________________________
2 @ 0
Jokinen from Johnsson
Clancy from Zetterberg, Gonchar
EDM-39 PHO-35
_______________________________________________________
3 @ 2
Gagne from Cole, Kelser
Gleason from Kesler, Gagne
Trottier from Keon, Kelly
Fetsiov from Mikita, Niskanen
Stempnaik from Connolly, Mikita
SJS-44 NAS-33
_______________________________________________________
2 @ 1 SO
Ovechkin from Crosby, Letang
Ericsson from Clarke
TB-35 PIT-28
_______________________________________________________
1 @ 2
Carcillo from Kessel
Mullen from Carcillo, J.Johnson
Kostitsyn from Poti
TOR-35 WAS-35
_______________________________________________________