Post by Pittsburgh Penguins GM on Jun 8, 2012 23:17:49 GMT -5
January 14th
3 @ 4 OT
Miettinen from Grabovski, Hudler
Shanahan from Boychuk, Lapointe
Kovalchuk from Radulov
Perreault from Parise, Weinhandl
Koivu from Parise
Grabovski from Franzen, Girardi
Stoll from Clowe
WPG-41 NJD-32
_______________________________________________________
3 @ 4
Iginla from Thornton, Heatley
Couture from Wolski, Yandle
Blake from Alfredsson
Heatley from Subban, Turris
Eriksson from Staal, Cammalleri
Rielly from Howe, Stastny
Hodgson from Robidas, Spaling
CAR-34 BOS-31
_______________________________________________________
3 @ 2
Mogilny from Stamkos, Schultz
Savard from Bouchard, Stewart
Barber from Giordano, Sittler
Williams from Mogilny, Lombardi
Lindsay from Barber, Nystrom
BUF-30 NYI-25
_______________________________________________________
4 @ 3
Shattenkirk from Ehrhoff, Vermette
Howe from Hull, Kharlamov
Ciccarelli from Brown, Vermette
Grabner from Leino, Backstrom
Wideman from Backstrom, GRabner
Kharlamov from Vermette, Kronwall
Armstrong from Backstrom, Morrow
CAL-29 LAK-28
_______________________________________________________
4 @ 5 OT
Modano from Demers, McDonald
McDonald from Weber, Mahovlich
Laich from Jones, Langway
Geoffrion from Mahovlich
Jones from Ladd
Kunitz from Jones
Bergeron from Ballard, Laich
Hawerchuk from Demers
Peverley from Demers, Brodziak
CHI-36 DET-32
_______________________________________________________
3 @ 2 OT
Myers from Vanek, Larionov
Lemieux from Staal
Purcell from Krejci, Barker
Voracek from Myers
Lemieux from Krejci, Coburn
DAL-32 COL-30
_______________________________________________________
3 @ 2
Forsberg from Macdonald, Eaves
Fetisov from Mikita, Schmidt
Staal from Nash, Hossa
Fraser from Boyle, Kolnik
Gagner from Trottier
SJS-40 CLB-27
_______________________________________________________
2 @ 1
Anderson from Dionne, Robitaille
Steckel from Phillips, Raymond
Holmstrom from Carter, Suter
STL-26 MIN-25
_______________________________________________________
4 @ 2
Butler from Hanzal, Bernier
Cheechoo from Duchene, Omark
Clark from Robinson, Morenz
Richards from Stuart, Macarthur
Moore from StLouis, Nieuwendyk
Richards from Macarthur, Stuart
OTT_34 MON-33
_______________________________________________________
0 @ 7
Andreychuk from Cournoyer, Ribeiro
Kesler from Gagne, Ribeiro
Kesler from Gagne, Ribeiro
Cole from Kesler, Gagne
Sakic from Cournoyer, Andreychuk
Cournoyer from Sakic
Cournoyer from Sakic, Andreychuk
NAS-31 PHI-27
_______________________________________________________
3 @ 5
Kessel from Mullen, Alzner
Ennis from Mullen, J.Johnson
Brunette from Ward
Gormley from Santorelli, Upshall
Doan from E.Johnson, Bogosian
Fleury from Richard
Bucyk from Lafontaine, Hejduk
Snatorelli from Hjalmarsson
NYR-39 TOR-33
_______________________________________________________
January 15th
2 @ 0
Elias from Lee
Etem from Lee, Leblanc
VAN-38 ANA-30
_______________________________________________________
2 @ 5
Cammalleri from Eriksson
Weiss from Backes, Seabrook
Booth from Backes, Weiss
Booth from Weiss, Backes
Huselius from Nilsson, McQuaid
Markov from Zherdev, Seabrook
Hunter from Selanne, Kostitsyn
CAR-36 WAS-33
_______________________________________________________
0 @ 1
Gionta from Timonen
CHI-32 SJS-30
_______________________________________________________
2 @ 1
Yzerman from Ciccarelli
Malone from Dehaan, Dubinsky
Moss from Cumiskey, Paille
LAK-33 EDM-27
_______________________________________________________
3 @ 5
Bucyk from Lafontaine, Fleury
Simmer from Recchi, Morenz
Morenz from Horton, Simmer
Morenz from Simmer, Robinson
Marleau from Richard, Hejduk
Morenz from Recchi
Lafontaine from Bucyk, Fleury
Clark from White
NYR-37 MON-26
_______________________________________________________
3 @ 4
Eberle from Prospal
Dagostini from Cogliano, Gaustad
Clarke from Kurri, Sharp
Crosby from Ovechkin, Kane
Sharp from Campbell, Pronger
Morrow from Toews, Perry
Sharp from Daley
PIT-37 TB-22
_______________________________________________________
3 @ 4 OT
Miettinen from Grabovski, Hudler
Shanahan from Boychuk, Lapointe
Kovalchuk from Radulov
Perreault from Parise, Weinhandl
Koivu from Parise
Grabovski from Franzen, Girardi
Stoll from Clowe
WPG-41 NJD-32
_______________________________________________________
3 @ 4
Iginla from Thornton, Heatley
Couture from Wolski, Yandle
Blake from Alfredsson
Heatley from Subban, Turris
Eriksson from Staal, Cammalleri
Rielly from Howe, Stastny
Hodgson from Robidas, Spaling
CAR-34 BOS-31
_______________________________________________________
3 @ 2
Mogilny from Stamkos, Schultz
Savard from Bouchard, Stewart
Barber from Giordano, Sittler
Williams from Mogilny, Lombardi
Lindsay from Barber, Nystrom
BUF-30 NYI-25
_______________________________________________________
4 @ 3
Shattenkirk from Ehrhoff, Vermette
Howe from Hull, Kharlamov
Ciccarelli from Brown, Vermette
Grabner from Leino, Backstrom
Wideman from Backstrom, GRabner
Kharlamov from Vermette, Kronwall
Armstrong from Backstrom, Morrow
CAL-29 LAK-28
_______________________________________________________
4 @ 5 OT
Modano from Demers, McDonald
McDonald from Weber, Mahovlich
Laich from Jones, Langway
Geoffrion from Mahovlich
Jones from Ladd
Kunitz from Jones
Bergeron from Ballard, Laich
Hawerchuk from Demers
Peverley from Demers, Brodziak
CHI-36 DET-32
_______________________________________________________
3 @ 2 OT
Myers from Vanek, Larionov
Lemieux from Staal
Purcell from Krejci, Barker
Voracek from Myers
Lemieux from Krejci, Coburn
DAL-32 COL-30
_______________________________________________________
3 @ 2
Forsberg from Macdonald, Eaves
Fetisov from Mikita, Schmidt
Staal from Nash, Hossa
Fraser from Boyle, Kolnik
Gagner from Trottier
SJS-40 CLB-27
_______________________________________________________
2 @ 1
Anderson from Dionne, Robitaille
Steckel from Phillips, Raymond
Holmstrom from Carter, Suter
STL-26 MIN-25
_______________________________________________________
4 @ 2
Butler from Hanzal, Bernier
Cheechoo from Duchene, Omark
Clark from Robinson, Morenz
Richards from Stuart, Macarthur
Moore from StLouis, Nieuwendyk
Richards from Macarthur, Stuart
OTT_34 MON-33
_______________________________________________________
0 @ 7
Andreychuk from Cournoyer, Ribeiro
Kesler from Gagne, Ribeiro
Kesler from Gagne, Ribeiro
Cole from Kesler, Gagne
Sakic from Cournoyer, Andreychuk
Cournoyer from Sakic
Cournoyer from Sakic, Andreychuk
NAS-31 PHI-27
_______________________________________________________
3 @ 5
Kessel from Mullen, Alzner
Ennis from Mullen, J.Johnson
Brunette from Ward
Gormley from Santorelli, Upshall
Doan from E.Johnson, Bogosian
Fleury from Richard
Bucyk from Lafontaine, Hejduk
Snatorelli from Hjalmarsson
NYR-39 TOR-33
_______________________________________________________
January 15th
2 @ 0
Elias from Lee
Etem from Lee, Leblanc
VAN-38 ANA-30
_______________________________________________________
2 @ 5
Cammalleri from Eriksson
Weiss from Backes, Seabrook
Booth from Backes, Weiss
Booth from Weiss, Backes
Huselius from Nilsson, McQuaid
Markov from Zherdev, Seabrook
Hunter from Selanne, Kostitsyn
CAR-36 WAS-33
_______________________________________________________
0 @ 1
Gionta from Timonen
CHI-32 SJS-30
_______________________________________________________
2 @ 1
Yzerman from Ciccarelli
Malone from Dehaan, Dubinsky
Moss from Cumiskey, Paille
LAK-33 EDM-27
_______________________________________________________
3 @ 5
Bucyk from Lafontaine, Fleury
Simmer from Recchi, Morenz
Morenz from Horton, Simmer
Morenz from Simmer, Robinson
Marleau from Richard, Hejduk
Morenz from Recchi
Lafontaine from Bucyk, Fleury
Clark from White
NYR-37 MON-26
_______________________________________________________
3 @ 4
Eberle from Prospal
Dagostini from Cogliano, Gaustad
Clarke from Kurri, Sharp
Crosby from Ovechkin, Kane
Sharp from Campbell, Pronger
Morrow from Toews, Perry
Sharp from Daley
PIT-37 TB-22
_______________________________________________________