Post by Pittsburgh Penguins GM on Mar 15, 2013 22:25:01 GMT -5
March 9th
0 @ 1
Park from Wolski, Hull
WPG-35 CAR-22
_______________________________________________________
6 @ 3
Giroux from Forsberg, Orr
Benn from Gaborik
Ritchie from Ballard, Forsberg
Huberdeau from Neely
Howe from Chara, Backes
Campbell from Giroux, Gaborik
Campbell from Benn, Drouin
Korpikovski from Mackinnon, Liles
Franzen from Lindholm, Kennedy
PHI-34 BOS-33
_______________________________________________________
1 @ 4
Kharlamov from Yzerman, Hull
Silfverberg from Elias, Shore
Federov from Gagne, Bieksa
Hull from Yzerman
Ciccarelli from Shore
LAK-36 CAL-18
_______________________________________________________
3 @ 4
Hossa from Yakushev, Staal
Moore from Lecavalier, Iginla
Laughton from Rielly, Komarov
Robitaille from Andreychuk
Stalberg from Kulemin
Stalberg from Kulemin, Jenner
Iginla from Lecavalier, Foster
DET-40 CLB-25
_______________________________________________________
3 @ 1
Fetisov from Harvey, Whitney
Smyth from Jankowski, Voracek
Vanek from Mikita, Zettterberg
Murphy from Zetterberg
DAL-32 SJS-33
_______________________________________________________
4 @ 5 SO
Pietrangelo from Gartner, Strome
Perry from Blum
Gainey from Gartner, Beliveau
Malkin from Kovalchuk, Thornton
Oduya from Perreault, Zubrus
Stoll from Kuznetsov, Gainey
Gainey from Larsson, Chelios
Gunnarsson from Henrique, Halischuk
NJD-33 EDM-29
_______________________________________________________
4 @ 5
Couture from Staal, Espisito
Shutt from Datsyuk
Schmidt from Couture, Bogosian
Foligno from Wilson, Robidas
Oreilly from Schenn, Bogosian
Danault from Boyle
Staal from Couture, Edler
Giordano from Shutt, Datysuk
Irwin from Wilson, Erat
NAS-28 MIN-27
_______________________________________________________
5 @ 6
MOrenz from Henderson, Robinson
Havlat from Ratelle, Kurri
Kostitsyn from Hunter
Perron from Kostitsyn, Hunter
Kostitsyn from Maatta, Hunter
Kurri from Ratelle, Murray
Havlat from Lapointe, Kurri
Morenz from Williams, Henderson
Bennett from Miller
Clarke from Henderson
Clarke from Recchi, Voynov
TB-38 MON-31
_______________________________________________________
0 @ 2
Jokinen from Bros, Anisimov
Jokinen from Anismov, Ujcik
WAS-31 NYI-27
_______________________________________________________
2 @ 1
Hamrlik from Trottier
Carter from Stafford, Suter
Michalek from Suter, Bouwmeester
PHO-37 STL-22
_______________________________________________________
3 @ 2 OT
Despres from Legwand, Umberger
Girgensons from Burns, Sturm
Toews from Nash
Tkachuk from Gorges, Briere
Toews from Letang, Parise
PIT-35 TOR-28
_______________________________________________________
March 10th
2 @ 1 SO
Erat from Gomez
Nemisz from Percy, Komisarek
ANA-40 CAL-38
_______________________________________________________
0 @ 3
Malkin from Perry
Brindamour from Malkin
Thornton from Tanguay, Stevens
WPG-32 NJD-27
_______________________________________________________
1 @ 2 SO
Howe from Chara
StLoiuis from Jokinen, Eaves
WAS-41 BOS-38
_______________________________________________________
0 @ 3
Nash from Letang, Toews
Parise from Kane, Ovechkin
Toews from Pitkanen, Umberger
PIT-29 BUF-26
_______________________________________________________
1 @ 4
Oshie from Drouin
Heatley from Alzner
Gaborik from Giroux, Orr
Drouin from Oshie, Rinne
Ritchie from Liles, Forsberg
PHI-31 CHI-31
_______________________________________________________
1 @ 3
Messier from Bucyk
Bucyk from Messier, Cole
Beliveau from Gainey, Gartner
Vanreimsdyk from Howden,Lafontaine
NYR-28 EDM-26
_______________________________________________________
0 @ 3
Brunner from Federko
Stephan from Kostka, Krejci
Hanzal from Handzus, Hedman
FLA-42 MON-23
_______________________________________________________
2 @ 3 SO
Bure from Lemieux, Richard
Barber from Gilmour, Espisito
Bure from Lemieux
Couture from Schmidt, Staal
VAN-40 MIN-30
_______________________________________________________
2 @ 1 SO
Kopecky from Fisher
Francis from Turnbull
PHO-48 SJS-20
_______________________________________________________
0 @ 1
Park from Wolski, Hull
WPG-35 CAR-22
_______________________________________________________
6 @ 3
Giroux from Forsberg, Orr
Benn from Gaborik
Ritchie from Ballard, Forsberg
Huberdeau from Neely
Howe from Chara, Backes
Campbell from Giroux, Gaborik
Campbell from Benn, Drouin
Korpikovski from Mackinnon, Liles
Franzen from Lindholm, Kennedy
PHI-34 BOS-33
_______________________________________________________
1 @ 4
Kharlamov from Yzerman, Hull
Silfverberg from Elias, Shore
Federov from Gagne, Bieksa
Hull from Yzerman
Ciccarelli from Shore
LAK-36 CAL-18
_______________________________________________________
3 @ 4
Hossa from Yakushev, Staal
Moore from Lecavalier, Iginla
Laughton from Rielly, Komarov
Robitaille from Andreychuk
Stalberg from Kulemin
Stalberg from Kulemin, Jenner
Iginla from Lecavalier, Foster
DET-40 CLB-25
_______________________________________________________
3 @ 1
Fetisov from Harvey, Whitney
Smyth from Jankowski, Voracek
Vanek from Mikita, Zettterberg
Murphy from Zetterberg
DAL-32 SJS-33
_______________________________________________________
4 @ 5 SO
Pietrangelo from Gartner, Strome
Perry from Blum
Gainey from Gartner, Beliveau
Malkin from Kovalchuk, Thornton
Oduya from Perreault, Zubrus
Stoll from Kuznetsov, Gainey
Gainey from Larsson, Chelios
Gunnarsson from Henrique, Halischuk
NJD-33 EDM-29
_______________________________________________________
4 @ 5
Couture from Staal, Espisito
Shutt from Datsyuk
Schmidt from Couture, Bogosian
Foligno from Wilson, Robidas
Oreilly from Schenn, Bogosian
Danault from Boyle
Staal from Couture, Edler
Giordano from Shutt, Datysuk
Irwin from Wilson, Erat
NAS-28 MIN-27
_______________________________________________________
5 @ 6
MOrenz from Henderson, Robinson
Havlat from Ratelle, Kurri
Kostitsyn from Hunter
Perron from Kostitsyn, Hunter
Kostitsyn from Maatta, Hunter
Kurri from Ratelle, Murray
Havlat from Lapointe, Kurri
Morenz from Williams, Henderson
Bennett from Miller
Clarke from Henderson
Clarke from Recchi, Voynov
TB-38 MON-31
_______________________________________________________
0 @ 2
Jokinen from Bros, Anisimov
Jokinen from Anismov, Ujcik
WAS-31 NYI-27
_______________________________________________________
2 @ 1
Hamrlik from Trottier
Carter from Stafford, Suter
Michalek from Suter, Bouwmeester
PHO-37 STL-22
_______________________________________________________
3 @ 2 OT
Despres from Legwand, Umberger
Girgensons from Burns, Sturm
Toews from Nash
Tkachuk from Gorges, Briere
Toews from Letang, Parise
PIT-35 TOR-28
_______________________________________________________
March 10th
2 @ 1 SO
Erat from Gomez
Nemisz from Percy, Komisarek
ANA-40 CAL-38
_______________________________________________________
0 @ 3
Malkin from Perry
Brindamour from Malkin
Thornton from Tanguay, Stevens
WPG-32 NJD-27
_______________________________________________________
1 @ 2 SO
Howe from Chara
StLoiuis from Jokinen, Eaves
WAS-41 BOS-38
_______________________________________________________
0 @ 3
Nash from Letang, Toews
Parise from Kane, Ovechkin
Toews from Pitkanen, Umberger
PIT-29 BUF-26
_______________________________________________________
1 @ 4
Oshie from Drouin
Heatley from Alzner
Gaborik from Giroux, Orr
Drouin from Oshie, Rinne
Ritchie from Liles, Forsberg
PHI-31 CHI-31
_______________________________________________________
1 @ 3
Messier from Bucyk
Bucyk from Messier, Cole
Beliveau from Gainey, Gartner
Vanreimsdyk from Howden,Lafontaine
NYR-28 EDM-26
_______________________________________________________
0 @ 3
Brunner from Federko
Stephan from Kostka, Krejci
Hanzal from Handzus, Hedman
FLA-42 MON-23
_______________________________________________________
2 @ 3 SO
Bure from Lemieux, Richard
Barber from Gilmour, Espisito
Bure from Lemieux
Couture from Schmidt, Staal
VAN-40 MIN-30
_______________________________________________________
2 @ 1 SO
Kopecky from Fisher
Francis from Turnbull
PHO-48 SJS-20
_______________________________________________________