Post by Pittsburgh Penguins GM on Mar 9, 2013 22:44:19 GMT -5
February 16th
6 @ 2
Erat from Gomez, Gormley
Hall from Gomez, Erat
Gionta from Getzlaf, Keith
Shutt from Gilbert, Datsyuk
Eberle from Backstrom, Hall
Hall from Erat, Gomez
Alfredsson from Boyle
Eberle from Getzlaf, Gormley
ANA-34 NAS-27
_______________________________________________________
1 @ 0 SO
No Scoring
NJD-41 CAR-30
_______________________________________________________
4 @ 8
Kostitsyn from Kaberle, Jokinen
Ujcik from Kaberle, Ohman
Potvin from Leopold
Mahovlich from Bozak, Geoffrion
Lafleur from Stamkos, Potvin
Bros from Kostitsyn, Potvin
Stamkos from Sundin, Roberts
Mahovlich from Geoffrion, Hawerchuk
Lafleur from Stamkos, Schultz
McNeil from Weber, Galiardi
Hawerchuk from Weber, Mahovlich
Potvin from Gretzky
NYI-41 COL-28
_______________________________________________________
2 @ 3
Iginla from Yakushev, Martin
Yakushev from Hossa
Hossa from Yakushev, Staal
Horton from Skjei, Cammalleri
Gallagher from Horton, Skjei
TB-32 CLB-31
_______________________________________________________
3 @ 1
Spezza from Pominville, Carter
Grabner from Spezza, Michalek
Tatar from Ehrhoff, Niskanen
Gainey from Forbort
EDM-33 STL-28
_______________________________________________________
3 @ 6
Skinner from Bolland, Kostka
Kostka from Hedman, Bolland
Kelly from Keon, Fetisov
Miettinen from Harvey, Fetisov
Harvey from Kelly, Keon
Monahan from Tyutin, Federko
Monahan from Kostka, Grigorenko
Bouchard from Tyutin
Skinner from Monahan, Tyutin
FLA-28 SJS-25
_______________________________________________________
3 @ 2 SO
Connolly from Peverley, Briere
Goulet from Modano, Horton
Makarov from Krutov, Larionov
Tkachuk from Burns, Lemaire
OTT-38 TOR-34
_______________________________________________________
3 @ 4
StLouis from Semin, Koivu
Nieuwendyk from Bergeron, Francis
Bossy from Franics
Bossy from Francis, Turnbull
Anderson from Setoguchi, Trottier
Ladd from Bourque, Michalek
Eaves from Tavares, Culle
WAS-39 PHO-29
_______________________________________________________
February 17th
4 @ 3
White from Pilote
Miller from Horcoff, Bennett
Trouba from Recchi, Clarke
Morenz from Clarke, Robinson
Simmer from Oates, Morenz
Hornqvist from Girardi, Bartschi
Lindros from Pacioretty, Carlson
MON-32 WPG-31
_______________________________________________________
5 @ 3
Peckham from Namestnikov, Smith
Kabanov from Laich, MacDonald
Johnson from Chara, Neely
Kane from Jones, Goligoski
Heatley from Mullen, Langway
Seguin from Johnson, Roenick
Seguin from Lindholm, Roenick
Franzen from Goligoski, Huberdeau
BOS-36 CHI-26
_______________________________________________________
2 @ 3
Nash from Kane, Toews
HIckey from Gaunce, Hunwick
Salming from Savard, Lalonde
Lalonde from Barker, Delvecchio
Crosby from Nash, Yandle
BUF-32 PIT-23
_______________________________________________________
5 @ 4 SO
Gagne from Bieksa, Eriksson
Chimera from Belanger
Langenbrunner from Zetterberg
Selanne from Eriksson
Kesler from Versteeg, Murphy
Tinordi from Selanne, Richard
Federov from Bieksa, Gagne
Versteeg from Brown, Kesler
CAL-38 DAL-28
_______________________________________________________
3 @ 2
Couture from Murphy, Schmidt
Rielly from Jenner
Andreychuk from Brewer, Komarov
Couture from Staal, Schmidt
Nicholls from Hainsey, Sbisa
DET-31 MIN-27
_______________________________________________________
3 @ 0
Hull from Kharlamov, Yzerman
Turris from Ciccarelli, Greene
Yzerman from Turris, Schultz
VAN-35 LAK-26
_______________________________________________________
5 @ 3
Niedermayer from Galchenyuk, Orr
Forsberg from Gaborik
Mackinnon from Drouin, Campbell
Lowe from Vanreimsdyk, Kuba
Galchenyuk from Simmonds, Korpikovski
Bucyk from Siemens, Filppula
Bucyk from Messier, Lafontaine
Simmonds from Liles, Galchenyuk
PHI-39 NYR-30
_______________________________________________________
6 @ 2
Erat from Gomez, Gormley
Hall from Gomez, Erat
Gionta from Getzlaf, Keith
Shutt from Gilbert, Datsyuk
Eberle from Backstrom, Hall
Hall from Erat, Gomez
Alfredsson from Boyle
Eberle from Getzlaf, Gormley
ANA-34 NAS-27
_______________________________________________________
1 @ 0 SO
No Scoring
NJD-41 CAR-30
_______________________________________________________
4 @ 8
Kostitsyn from Kaberle, Jokinen
Ujcik from Kaberle, Ohman
Potvin from Leopold
Mahovlich from Bozak, Geoffrion
Lafleur from Stamkos, Potvin
Bros from Kostitsyn, Potvin
Stamkos from Sundin, Roberts
Mahovlich from Geoffrion, Hawerchuk
Lafleur from Stamkos, Schultz
McNeil from Weber, Galiardi
Hawerchuk from Weber, Mahovlich
Potvin from Gretzky
NYI-41 COL-28
_______________________________________________________
2 @ 3
Iginla from Yakushev, Martin
Yakushev from Hossa
Hossa from Yakushev, Staal
Horton from Skjei, Cammalleri
Gallagher from Horton, Skjei
TB-32 CLB-31
_______________________________________________________
3 @ 1
Spezza from Pominville, Carter
Grabner from Spezza, Michalek
Tatar from Ehrhoff, Niskanen
Gainey from Forbort
EDM-33 STL-28
_______________________________________________________
3 @ 6
Skinner from Bolland, Kostka
Kostka from Hedman, Bolland
Kelly from Keon, Fetisov
Miettinen from Harvey, Fetisov
Harvey from Kelly, Keon
Monahan from Tyutin, Federko
Monahan from Kostka, Grigorenko
Bouchard from Tyutin
Skinner from Monahan, Tyutin
FLA-28 SJS-25
_______________________________________________________
3 @ 2 SO
Connolly from Peverley, Briere
Goulet from Modano, Horton
Makarov from Krutov, Larionov
Tkachuk from Burns, Lemaire
OTT-38 TOR-34
_______________________________________________________
3 @ 4
StLouis from Semin, Koivu
Nieuwendyk from Bergeron, Francis
Bossy from Franics
Bossy from Francis, Turnbull
Anderson from Setoguchi, Trottier
Ladd from Bourque, Michalek
Eaves from Tavares, Culle
WAS-39 PHO-29
_______________________________________________________
February 17th
4 @ 3
White from Pilote
Miller from Horcoff, Bennett
Trouba from Recchi, Clarke
Morenz from Clarke, Robinson
Simmer from Oates, Morenz
Hornqvist from Girardi, Bartschi
Lindros from Pacioretty, Carlson
MON-32 WPG-31
_______________________________________________________
5 @ 3
Peckham from Namestnikov, Smith
Kabanov from Laich, MacDonald
Johnson from Chara, Neely
Kane from Jones, Goligoski
Heatley from Mullen, Langway
Seguin from Johnson, Roenick
Seguin from Lindholm, Roenick
Franzen from Goligoski, Huberdeau
BOS-36 CHI-26
_______________________________________________________
2 @ 3
Nash from Kane, Toews
HIckey from Gaunce, Hunwick
Salming from Savard, Lalonde
Lalonde from Barker, Delvecchio
Crosby from Nash, Yandle
BUF-32 PIT-23
_______________________________________________________
5 @ 4 SO
Gagne from Bieksa, Eriksson
Chimera from Belanger
Langenbrunner from Zetterberg
Selanne from Eriksson
Kesler from Versteeg, Murphy
Tinordi from Selanne, Richard
Federov from Bieksa, Gagne
Versteeg from Brown, Kesler
CAL-38 DAL-28
_______________________________________________________
3 @ 2
Couture from Murphy, Schmidt
Rielly from Jenner
Andreychuk from Brewer, Komarov
Couture from Staal, Schmidt
Nicholls from Hainsey, Sbisa
DET-31 MIN-27
_______________________________________________________
3 @ 0
Hull from Kharlamov, Yzerman
Turris from Ciccarelli, Greene
Yzerman from Turris, Schultz
VAN-35 LAK-26
_______________________________________________________
5 @ 3
Niedermayer from Galchenyuk, Orr
Forsberg from Gaborik
Mackinnon from Drouin, Campbell
Lowe from Vanreimsdyk, Kuba
Galchenyuk from Simmonds, Korpikovski
Bucyk from Siemens, Filppula
Bucyk from Messier, Lafontaine
Simmonds from Liles, Galchenyuk
PHI-39 NYR-30
_______________________________________________________