Post by Pittsburgh Penguins GM on Feb 19, 2013 0:19:40 GMT -5
December 13th
4 @ 3 SO
Belanger from Mikita, Larsson
Vanek from Brown, Kesler
Erat from Getzlaf, Gionta
Zetterberg from Mikita, Subban
Gionta from Getzlaf, Eberle
Gionta from Backstrom, Rozsival
ANA-40 DAL-25
______________________________________________________
1 @ 3
Huberdeau from Howe, Roenick
Nash from Yandle, Legwand
Neely from Lucic, Johnson
Backes from Franzen, Neely
PIT-36 BOS-28
_______________________________________________________
3 @ 6
Hunwick from Barker, Gaunce
Laich from Lupul, Fayne
Lemieux from Savard, Stuart
Lupul from Namestinkov, Heatley
Laich from Lupul, Timonen
Stewart from Savard
Higgins from Lalonde, Savard
Salming from Savard, Lalonde
Stewart from Clancy
BUF-36 CHI-27
_______________________________________________________
0 @ 3
Lecavalier from Iginla, Hossa
Iginla from Lecavalier, Gleason
Eminger from Iginla
CAL-32 CLB-28
_______________________________________________________
1 @ 4
Hull from Orlov, Wolski
Ribeiro from Filatov, Orlov
Helm from Stastny, Bourque
Sakic from Orlov, Hull
Geoffrion from Weber
CAR-32 COL-31
_______________________________________________________
1 @ 2
Robitaille from Whitney, Nicholls
Anderson from Francis, Ton
Andreychuk from Richards
PHO-29 DET-27
_______________________________________________________
2 @ 1
Brindamour from Thornton, Perry
Hartnell from Turnbull, Skinner
Zubrus from Zibanejad, Brindmour
NJD-32 FLA-31
_______________________________________________________
1 @ 3
Kotalik from Voynov, Oleksiak
Simmer from Robinson, Morenz
Hull from Bergeron, Yzerman
Recchi from Clarke, Voynov
MON-32 LAK-27
_______________________________________________________
0 @ 3
Lemaire from Tkachuk, Coburn
Biggs from Kessel, Connolly
Briere from Peverley, Connolly
TOR-36 NAS-32
_______________________________________________________
0 @ 4
Horton from Shattenkirk
Modano from Makarov, Krutov
Marchand from Carle, Morris
Makarov from Larionov
NYR-32 OTT-29
_______________________________________________________
0 @ 4
Berglund from Reinhart, Winnik
Ladd from Michalek
Tavares from Bourque
Kubina form Michalek, Bourque
PHI-35 WAS-21
_______________________________________________________
3 @ 5
Miller from FIsher, Cournoyer
Hemsky from D.Sedin
Whitney from Keon, Quincey
Dionne from Gillies, Harvey
Fetisov from Quincey, Gillies
Lemieux from Bure, Richard
Dionne from Gillies, Phillips
D.Sedin from H.Sedin, Hamhuis
VAN-35 SJS-33
_______________________________________________________
December 14th
2 @ 3
Mogilny from Sundin, Roberts
Lindros from Shanahan, Pacioretty
White from Lindros
Bros from Phaneuf, Potvin
Pacioretty from Shanahan, Franson
WPG-38 NYI-27
_______________________________________________________
3 @ 4
Ennis from Russell
Grabner from Spezza
Kostitsyn from Callahan, Cheevers
Stastny from McGinn, Faulk
Pominville from Michalek, Russell
Richard from Eriksson, Gagne
Callahan from Federov, Kostitsyn
STL-31 CAL-34
_______________________________________________________
2 @ 1 SO
Gilmour from Espisito, Byfuglien
Gartner from Gainey, Beliveau
MIN-45 EDM-39
_______________________________________________________
4 @ 3 SO
Cammalleri from Raymond, Gallagher
Cammalleri from Raymond
Raymond from Gallagher, Cammalleri
Antropov from Macinnis, Matteau
Perry from Malkin, Salo
Perreault from Thornton, Antropov
TB-34 NJD-28
_______________________________________________________
4 @ 3 SO
Belanger from Mikita, Larsson
Vanek from Brown, Kesler
Erat from Getzlaf, Gionta
Zetterberg from Mikita, Subban
Gionta from Getzlaf, Eberle
Gionta from Backstrom, Rozsival
ANA-40 DAL-25
______________________________________________________
1 @ 3
Huberdeau from Howe, Roenick
Nash from Yandle, Legwand
Neely from Lucic, Johnson
Backes from Franzen, Neely
PIT-36 BOS-28
_______________________________________________________
3 @ 6
Hunwick from Barker, Gaunce
Laich from Lupul, Fayne
Lemieux from Savard, Stuart
Lupul from Namestinkov, Heatley
Laich from Lupul, Timonen
Stewart from Savard
Higgins from Lalonde, Savard
Salming from Savard, Lalonde
Stewart from Clancy
BUF-36 CHI-27
_______________________________________________________
0 @ 3
Lecavalier from Iginla, Hossa
Iginla from Lecavalier, Gleason
Eminger from Iginla
CAL-32 CLB-28
_______________________________________________________
1 @ 4
Hull from Orlov, Wolski
Ribeiro from Filatov, Orlov
Helm from Stastny, Bourque
Sakic from Orlov, Hull
Geoffrion from Weber
CAR-32 COL-31
_______________________________________________________
1 @ 2
Robitaille from Whitney, Nicholls
Anderson from Francis, Ton
Andreychuk from Richards
PHO-29 DET-27
_______________________________________________________
2 @ 1
Brindamour from Thornton, Perry
Hartnell from Turnbull, Skinner
Zubrus from Zibanejad, Brindmour
NJD-32 FLA-31
_______________________________________________________
1 @ 3
Kotalik from Voynov, Oleksiak
Simmer from Robinson, Morenz
Hull from Bergeron, Yzerman
Recchi from Clarke, Voynov
MON-32 LAK-27
_______________________________________________________
0 @ 3
Lemaire from Tkachuk, Coburn
Biggs from Kessel, Connolly
Briere from Peverley, Connolly
TOR-36 NAS-32
_______________________________________________________
0 @ 4
Horton from Shattenkirk
Modano from Makarov, Krutov
Marchand from Carle, Morris
Makarov from Larionov
NYR-32 OTT-29
_______________________________________________________
0 @ 4
Berglund from Reinhart, Winnik
Ladd from Michalek
Tavares from Bourque
Kubina form Michalek, Bourque
PHI-35 WAS-21
_______________________________________________________
3 @ 5
Miller from FIsher, Cournoyer
Hemsky from D.Sedin
Whitney from Keon, Quincey
Dionne from Gillies, Harvey
Fetisov from Quincey, Gillies
Lemieux from Bure, Richard
Dionne from Gillies, Phillips
D.Sedin from H.Sedin, Hamhuis
VAN-35 SJS-33
_______________________________________________________
December 14th
2 @ 3
Mogilny from Sundin, Roberts
Lindros from Shanahan, Pacioretty
White from Lindros
Bros from Phaneuf, Potvin
Pacioretty from Shanahan, Franson
WPG-38 NYI-27
_______________________________________________________
3 @ 4
Ennis from Russell
Grabner from Spezza
Kostitsyn from Callahan, Cheevers
Stastny from McGinn, Faulk
Pominville from Michalek, Russell
Richard from Eriksson, Gagne
Callahan from Federov, Kostitsyn
STL-31 CAL-34
_______________________________________________________
2 @ 1 SO
Gilmour from Espisito, Byfuglien
Gartner from Gainey, Beliveau
MIN-45 EDM-39
_______________________________________________________
4 @ 3 SO
Cammalleri from Raymond, Gallagher
Cammalleri from Raymond
Raymond from Gallagher, Cammalleri
Antropov from Macinnis, Matteau
Perry from Malkin, Salo
Perreault from Thornton, Antropov
TB-34 NJD-28
_______________________________________________________