Post by Pittsburgh Penguins GM on Feb 12, 2013 13:10:39 GMT -5
November 23rd
3 @ 2 SO
Williams from Hamestnikov, MacDonald
Ryan from Getzlaf, Gionta
Rozsival from Backstrom, Neal
Heatley from MacDonald
ANA-40 CHI-27
_______________________________________________________
2 @ 6
Benn from Forsberg, Ballard
Oshie from Benn, Forsberg
MacKinnon from Liles
Knuble from Girardi, Pilote
Shutt from Gaborik, Giroux
Benn from Forsberg
Hudler from Hejda, Franson
Giroux from Forsberg, Gaborik
WPG-37 PHI-34
_______________________________________________________
2 @ 3
Lowe from Backes
Larmer from Backes, Vanreimsdyk
Chara from Roenick, Howe
Franzen from Huberdeua, Jones
Franzen from Seguin, Huberdeau
NYR-39 BOS-34
_______________________________________________________
1 @ 3
Crosby from Parise, Ovechkin
Wideman from Hodgson, Saad
Stastny from Spaling
Saad from Letang, Doughty
PIT-32 CAR-24
_______________________________________________________
1 @ 0
Doan from Carbonneau, Kariya
PHO-29 COL-26
_______________________________________________________
3 @ 1
Datsyuk from Sharp, Gilbert
Foligno from Alfredsson, Gilbert
Yakushev from Moore, Staal
Roy from Sharp, Irwin
NAS-33 CLB-24
_______________________________________________________
1 @ 3
Ponikarovsky from Bourque, Tavares
Kesler from Hjalmarsson, Belanger
Zetterberg from Vanek, Kesler
Vanek from Subban, Mikita
DAL-33 WAS-33
_______________________________________________________
1 @ 2
Miller from Hartnell, Koivu
Nicholls from Robitaille, Vrbata
Federko from Yakupov
DET-33 FLA-27
_______________________________________________________
2 @ 1
Ciccarelli from Yzerman, Howe
Savard from Murray, Kopecky
Dionne from Quincey, Keon
SJS-28 LAK-23
_______________________________________________________
3 @ 4 SO
Espisito from Gilmour, Barber
Barber from Espisito, Gilmour
Bogosian from Gilmour, Staal
Lemaire from Gilbert, Kessel
Lemaire from Kessel, Tkachuk
Peverley from Seabrook, Biggs
TOR-41 MIN-24
_______________________________________________________
5 @ 2
Ujcik from Sundin, Kunitz
Gretzky from Lafleur
Pominville from Carter
Sundin from Mogilny, Schultz
Phaneuf from Fistric, Barkov
Lombardi from Barkov, Johansson
Suter from Pominville, Carter
NYI-27 STL-27
_______________________________________________________
November 24th
1 @ 5
Whitney from Keon, Dionne
Neal from Eberle, Backstrom
Dionne from Whitney
Cournoyer from Kelly, Savard
Savard from Harvey, Keon
Dionne from Whitney, Gillies
ANA-32 SJS-35
_______________________________________________________
3 @ 4
Roenick from PItkanen, Goligoski
Neely from Chara, Myers
Crosby from Yandle
Huberdeau from Franzen, Jones
Franzen from Goligoski, Bolland
Saad from Wideman, Hodgson
Dupuis from Gagner, Wideman
BOS-36 PIT-26
_______________________________________________________
3 @ 2
Salming from Sittler, Savard
Kunitz from Ujcik, Sundin
Roberts from Mogilny, Sundin
Lindsay from Barker, Higgins
Lindsay from Sittler
BUF-37 NYI-35
_______________________________________________________
2 @ 1
Federov from Anderson, Eriksson
Gartner from Beliveau, Larsson
Dubinsky from Sullivan
EDM_32 CAL-28
_______________________________________________________
2 @ 4
Nieuwendyk from Francis, Bossy
Ton from Trottier, Setoguchi
McDonald from Doan
Geoffrion from Hawerchuk, McDonald
Kariya from Carbonneau, Doan
Delzotto from Geoffrion, Ohlund
PHO-36 COL-23
_______________________________________________________
2 @ 5
Staal from Yakushev, Meszaros
Foligno from Alfredsson, Boyle
Giordano from Alfredsson, Boyle
Staal from Yakushev
Alfredsson from Roy
McMillan from Handzus
Alfredsson from Roy
NAS-35 CLB-26
_______________________________________________________
3 @ 2
Hainsey from Richards, Robitaille
Hunter from Perron, Maatta
Robitaille from Nicholls, Vrbata
Ratell from Kurri, Havlat
Andreychuk from Komarov, Jenner
TB-45 DET-29
_______________________________________________________
3 @ 4 SO
D.Sedin from H.Sedin, Lidstrom
Kopitar from Kotalik, Jackman
D.Sedin from H.Sedin, McDonald
H.Sedin from D.Sedin
Clarke from Simmer, Voynov
Clarke from Simmer
MON-36 VAN=35
_______________________________________________________
1 @ 2
Zibanejad from Brindamour
Modano from Goulet, Horton
Malkin from Perry, Kovalchuk
OTT-35 NJD-33
_______________________________________________________
2 @ 8
Spurgeon from Lafontaine, Messier
Larmer from Vanreimsdyk Backes
Bucyk from Purcell, Lowe
Lafontaine from Lowe, Filppula
Backes from Repik, Spurgeon
Larmer from Siemens, Vanreimsdyk
Gonchar from Messier, Lafontaine
Messier from Lafontaine, Bucyk
Shutt from Giroux, NIedermayer
Giroux from Gaborik
NYR-41 PHI-26
_______________________________________________________
3 @ 2 SO
Williams from Hamestnikov, MacDonald
Ryan from Getzlaf, Gionta
Rozsival from Backstrom, Neal
Heatley from MacDonald
ANA-40 CHI-27
_______________________________________________________
2 @ 6
Benn from Forsberg, Ballard
Oshie from Benn, Forsberg
MacKinnon from Liles
Knuble from Girardi, Pilote
Shutt from Gaborik, Giroux
Benn from Forsberg
Hudler from Hejda, Franson
Giroux from Forsberg, Gaborik
WPG-37 PHI-34
_______________________________________________________
2 @ 3
Lowe from Backes
Larmer from Backes, Vanreimsdyk
Chara from Roenick, Howe
Franzen from Huberdeua, Jones
Franzen from Seguin, Huberdeau
NYR-39 BOS-34
_______________________________________________________
1 @ 3
Crosby from Parise, Ovechkin
Wideman from Hodgson, Saad
Stastny from Spaling
Saad from Letang, Doughty
PIT-32 CAR-24
_______________________________________________________
1 @ 0
Doan from Carbonneau, Kariya
PHO-29 COL-26
_______________________________________________________
3 @ 1
Datsyuk from Sharp, Gilbert
Foligno from Alfredsson, Gilbert
Yakushev from Moore, Staal
Roy from Sharp, Irwin
NAS-33 CLB-24
_______________________________________________________
1 @ 3
Ponikarovsky from Bourque, Tavares
Kesler from Hjalmarsson, Belanger
Zetterberg from Vanek, Kesler
Vanek from Subban, Mikita
DAL-33 WAS-33
_______________________________________________________
1 @ 2
Miller from Hartnell, Koivu
Nicholls from Robitaille, Vrbata
Federko from Yakupov
DET-33 FLA-27
_______________________________________________________
2 @ 1
Ciccarelli from Yzerman, Howe
Savard from Murray, Kopecky
Dionne from Quincey, Keon
SJS-28 LAK-23
_______________________________________________________
3 @ 4 SO
Espisito from Gilmour, Barber
Barber from Espisito, Gilmour
Bogosian from Gilmour, Staal
Lemaire from Gilbert, Kessel
Lemaire from Kessel, Tkachuk
Peverley from Seabrook, Biggs
TOR-41 MIN-24
_______________________________________________________
5 @ 2
Ujcik from Sundin, Kunitz
Gretzky from Lafleur
Pominville from Carter
Sundin from Mogilny, Schultz
Phaneuf from Fistric, Barkov
Lombardi from Barkov, Johansson
Suter from Pominville, Carter
NYI-27 STL-27
_______________________________________________________
November 24th
1 @ 5
Whitney from Keon, Dionne
Neal from Eberle, Backstrom
Dionne from Whitney
Cournoyer from Kelly, Savard
Savard from Harvey, Keon
Dionne from Whitney, Gillies
ANA-32 SJS-35
_______________________________________________________
3 @ 4
Roenick from PItkanen, Goligoski
Neely from Chara, Myers
Crosby from Yandle
Huberdeau from Franzen, Jones
Franzen from Goligoski, Bolland
Saad from Wideman, Hodgson
Dupuis from Gagner, Wideman
BOS-36 PIT-26
_______________________________________________________
3 @ 2
Salming from Sittler, Savard
Kunitz from Ujcik, Sundin
Roberts from Mogilny, Sundin
Lindsay from Barker, Higgins
Lindsay from Sittler
BUF-37 NYI-35
_______________________________________________________
2 @ 1
Federov from Anderson, Eriksson
Gartner from Beliveau, Larsson
Dubinsky from Sullivan
EDM_32 CAL-28
_______________________________________________________
2 @ 4
Nieuwendyk from Francis, Bossy
Ton from Trottier, Setoguchi
McDonald from Doan
Geoffrion from Hawerchuk, McDonald
Kariya from Carbonneau, Doan
Delzotto from Geoffrion, Ohlund
PHO-36 COL-23
_______________________________________________________
2 @ 5
Staal from Yakushev, Meszaros
Foligno from Alfredsson, Boyle
Giordano from Alfredsson, Boyle
Staal from Yakushev
Alfredsson from Roy
McMillan from Handzus
Alfredsson from Roy
NAS-35 CLB-26
_______________________________________________________
3 @ 2
Hainsey from Richards, Robitaille
Hunter from Perron, Maatta
Robitaille from Nicholls, Vrbata
Ratell from Kurri, Havlat
Andreychuk from Komarov, Jenner
TB-45 DET-29
_______________________________________________________
3 @ 4 SO
D.Sedin from H.Sedin, Lidstrom
Kopitar from Kotalik, Jackman
D.Sedin from H.Sedin, McDonald
H.Sedin from D.Sedin
Clarke from Simmer, Voynov
Clarke from Simmer
MON-36 VAN=35
_______________________________________________________
1 @ 2
Zibanejad from Brindamour
Modano from Goulet, Horton
Malkin from Perry, Kovalchuk
OTT-35 NJD-33
_______________________________________________________
2 @ 8
Spurgeon from Lafontaine, Messier
Larmer from Vanreimsdyk Backes
Bucyk from Purcell, Lowe
Lafontaine from Lowe, Filppula
Backes from Repik, Spurgeon
Larmer from Siemens, Vanreimsdyk
Gonchar from Messier, Lafontaine
Messier from Lafontaine, Bucyk
Shutt from Giroux, NIedermayer
Giroux from Gaborik
NYR-41 PHI-26
_______________________________________________________